Daha fazla erişim, daha iyi yerleştirme! En iyi Google konumlarına ve maksimum çevrimiçi görünürlüğe giden kolay yolu keşfedin.

Şartlar Ve Koşullar

 1. Terimler


  KATALOG HAZIRLAMA web sitesini ziyaret ederek, bu web sitesi Şartlar ve Kullanım Koşulları, tüm yasalara ve yönetmeliklere bağlı kalacağınızı kabul ve herhangi uygulanabilir yerel uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz mevzuat. Eğer bu durumlardan herhangi biri kabul etmiyorsanız, siteye kullanmak veya erişim yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller telif hakları ve ticari marka kanunu tarafından korunmaktadır.

 2. Kullanım Lisansı


  İzin geçici KATALOG HAZIRLAMA Web sitesinde, sadece kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme malzemelerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını indirmek için verilir. Bu bir lisans değil, başlığın bir transfer hibe ve bu lisans altında değil olabilir:
  değiştirmek veya malzeme kopya;
  ticari amaçlar için malzeme kullanımı, ya da herhangi bir kamu ekran için (ticari veya ticari olmayan);
  koda veya Web sitesi KATALOG HAZIRLAMA yer alan herhangi bir yazılım ters mühendislik yokladı;
  herhangi bir telif hakkı veya malzeme diğer mülkiyete ilişkin kayıtları kaldıramazsınız veya başka bir kişi ya da “ayna” başka bir sunucu üzerinde malzemeler malzeme transferi.
  Eğer bu kısıtlamaların herhangi birini ihlal ve herhangi bir zamanda KATALOG HAZIRLAMA tarafından feshedilebilir Bu lisans otomatik olarak sona erer. Bu malzemelerin veya bu lisansın sona ermesi üzerine görüntüleme sonlandırma üzerine, elektronik veya basılı forma sahip herhangi indirilen malzemeler olup olmadığını imha etmeniz gerekir.

 3. Dışlama


  “Olduğu gibi.” KATALOG HAZIRLAMA web sitesinde malzemeler sağlanan KATALOG HAZIRLAMA ekspres garanti verir veya ima ve bu vesile ile, sınırlama olmaksızın zımni garanti veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet veya diğer ihlali olmayan ihlal de dahil olmak üzere, diğer tüm garantileri reddeder ve olumsuzlar hakları saklıdır. Ayrıca, KATALOG HAZIRLAMA garanti veya kullanıma tür malzemelerin veya bu siteye bağlı herhangi sitelerde ilgili kendi internet web sitesinde malzemeler veya başka doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir beyanda değil.

 4. Sınırlamalar


  hiçbir olay KATALOG HAZIRLAMA veya tedarikçileri herhangi bir zarardan sorumlu olacak (sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere, veri veya kar kaybı için, veya bağlı iş kesintisi, hasarlar) kullanım veya yetersizlik ortaya çıkan internet sitesinde malzeme kullanmak KATALOG HAZIRLAMA, KATALOG HAZIRLAMA veya yetkili temsilci KATALOG HAZIRLAMA rağmen ağızdan veya bu tür zararların olasılığı yazılı olarak tebliğ edilmiştir. Bazı yargı zımni garantilerin ilgili sınırlamalara izin vermez, ya da dolaylı veya tesadüfi zarardan için sorumluluk sınırları, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

 5. Düzeltmeler ve Hatalar


  KATALOG HAZIRLAMA web sitesinde görünen malzemeler, teknik, basım veya fotoğrafik hataları olabilir. KATALOG HAZIRLAMA web sitesinde malzemelerin herhangi doğru, tam veya güncel olduğunu garanti etmez. KATALOG HAZIRLAMA haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesinde yer alan materyallerin değişiklik yapabilirsiniz. KATALOG HAZIRLAMA Bununla birlikte, ortalama materyalleri güncellemeyi herhangi bir taahhütte.

 6. bağlantılar


  KATALOG HAZIRLAMA kendi Internet web sitesi ile bağlantılı sitelerin tamamını gözden ve bu tür sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil KATALOG HAZIRLAMA site tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitesinin kullanılması kendi riski altındadır.

 7. Değişiklikler


  KATALOG HAZIRLAMA haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesi için bu kullanım şartlarını gözden geçirebilir. Bu web sitesini kullanarak bu Şartlar ve Kullanım Koşulları geçerli sürümü bağlı kalmayı kabul edersiniz.

 8. Yürürlükteki Kanun


  KATALOG HAZIRLAMA web sitesine ilişkin herhangi bir iddia kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden, Florida kanunlarına tabidir.

  Uygulanabilir Şartlar Web sitesinin Kullanılır.

Cevap bırakın

YASIN AKTAS

Yasin Aktas
Benim adım Yasin Aktas. Snowboardcu, ses cihazları meraklısı, ahşap koleksiyoncusu ve bütüncül tasarımcı. Estetik ve bilgisayar bilimini birleştirerek markanıza hayat vermek. Bazen arkadaşlarımla rastgele şeyler yapıyorum.